Antykorozja i odrdzewiacze

Odrdzewiacze

zapytaj o produkt

FERROFORM LOCC Odrdzewiacz o szybkim działaniu oparty na oleju mineralnym, do nieniszczącego rozluźnienia zardzewiałych i zapieczonych połączeń. Wypiera wodę. Może być stosowany jako odrdzewiacz, środek smarujący oraz zapewniający podstawową ochronę antykorozyjną we wszystkich dziedzinach technicznych oraz domowych. Kolor: jasny.
FERROFORM ECO LOCC   Przyjazny dla środowiska odrdzewiacz o szybkim działaniu oparty na oleju syntetycznym do nieniszczącego rozluźnienia zardzewiałych i zapieczonych połączeń. Obszar aplikacji jak w przypadku FERROFORM LOCC. Dopuszczony do stosowania w górnictwie. Kolor: żółtawy.
FERROFORM ECO 871 (spray) Przyjazny dla środowiska odrdzewiacz o szybkim działaniu oparty na oleju syntetycznym do nieniszczącego rozluźnienia zardzewiałych i zapieczonych połączeń, przegubów, dźwigni, kontaktów itp. Wypiera wodę. Posiada wyjątkowe właściwości penetrujące oraz wysoką jakość smarowania. Dostępny tylko w postaci aerozolu. Kolor: zielonkawy.
FERROFORM Super 7 Specjalny odrdzewiacz z pakietem stałych dodatków smarnych. Wielofunkcyjny odrdzewiacz zawierający kombinację olejów penetrujących, wolny od żywic i kwasów. Idealny do naprawy i konserwacji mocno zardzewiałych oraz zapieczonych części w urządzeniach mechanicznych i hudraulicznych. Kolor: czarny.

 

 

Antykorozja

zapytaj o produkt

DECORDYN ECO Szybko biodegradowalny koncentrat antykorozyjny. Zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne wszystkich niezabezpieczonych powierzchni maszyn i urządzeń, np. w oczyszczalniach ścieków, przedsiębiorstwach komunalnych, przemyśle chemicznym. W razie potrzeby, koncentrat można rozcieńczyć produktem METABLANC V-D 100.
DECORDYN HF 91 Nieobciekający uniwersalny wosk antykorozyjny do ochrony elementów składowanych na zewnątrz. Zapewnia długookresową ochronę antykorozyjną, np. mocowań szyn, małych części stalowych, gwintowanych zacisków przy konstrukcjach torów kolejowych. Nadaje się również do niepokrytych elementów stalowych w przemyśle maszynowym i samochodowym. Spełnia wymagania niemieckiego Urzędu Kolejowego dla produktów antykorozyjnych. Odpowiedni również do ochrony podwozi pojazdów.
DECORDYN (spray) Płyn konserwujący do konserwacji trudniej dostępnych powierzchni precyzyjnego sprzętu, narzędzi i urządzeń. Kompatybilny z innymi środkami smarnymi, przez co nie jest wymagana uprzednia dekonserwacja. Dostępny wyłącznie w aerozolu.
DECORDYN 350 Nieobciekający film antykorozyjny z dobrymi własnościami smarnymi, do długookresowej konserwacji międzyoperacyjnej części maszyn, form wtryskowych, form odlewniczych, narzędzi do wytłaczania, gięcia i przeciągania, które mają być przechowywane i gotowe do użycia w każdej chwili. Nie ma konieczności dekonserwacji przed użyciem.

 

 

 

Komentarze są wyłączone.