RIVOLTA

 

Ochrona antykorozyjna

zapytaj o produkt

 

RIVOLTA K.S.P. / K.S.P. 204 Produkty chroniące przed korozją do konserwacji pojedynczych elementów oraz całych maszyn w trakcie transportu lub przechowywania, do średnio i długo terminowych konserwacji półproduktów, gdzie środki wolne od lotnych związków organicznych (LZO) są wymagane.

Opakowanie KSP: 10, 400ml (spray)                                           Opakowanie KSP 204: 10l

RIVOLTA K.S.P. 305 Idealny środek do ochrony przed korozją dla wszystkich metalowych powierzchni narzędzi w przetwórstwie tworzyw sztucznych, także błyszczących grawerowanych czy o skomplikowanych kształtach. Podobny do wosku film antykorozyjny jest łatwy do naniesienia, nie obcieka do wypychaczy lub innych luk, ma długotrwałe działanie i może być z łatwością usunięty z formy bez dodatkowego czyszczenia. Forma w sposób łatwy i bezpośredni może zostać użyta bez uprzedniego czyszczenia. Zaleca się stosowanie K.S.P. 305 podczas składowania form, po regeneracji albo przy dłuższych przestojach produkcyjnych, np. podczas weekendów. Dostępny również w wersji z czerwonym pigmentem (K.S.P. 305 R).

Opakowanie: 400ml (spray)

RIVOLTA K.S.P. 312
Syntetyczny środek antykorozyjny przyjazny środowisku.

Opakowanie: 400ml (spray)

RIVOLTA K.S.P. 317 Woskopodobne środki antykorozyjne, które są łatwe do usunięcia i które można stosować na zewnątrz do ochrony długookresowej, np. do długotrwałego przechowywania i transportu (również w niekorzystnych warunkach, takich jak transport morski lub lotniczy).

Opakowanie: 10l

 

 

Środki czyszczące

zapytaj o produkt

 

RIVOLTA S.F.R. Dzięki wysokojakościowej formule czyści efektywnie formy i narzędzia w automatach wtryskowych i urządzeniach do produkcji tworzyw sztucznych z rozdmuchem. Efektywnie usuwa złogi polimerowe, żywice i pozostałości olejowe. W przeciwieństwie do wielu produktów konkurencji nie jest klasyfikowany jako „szkodliwy (Xn)” dla zdrowia. S.F.R. jest idealny do czyszczenia form, jeśli chodzi o aspekty bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska i zdrowia, a jednocześnie doskonały do penetracji i usuwania wielu tworzyw sztucznych nie atakując materiału form.

Opakowanie: 400ml (spray)
RIVOLTA B.S.E. Środek odrdzewiający. Opis / Galeria

Opakowanie: 11kg

RIVOLTA S.N.C. 101 Są wolne od VOC i nie są niebezpieczne (według wytycznych europejskich). Jednocześnie posiadają własności penetracji, rozpuszczania zanieczyszczeń i pozostałości. Oba produkty są biodegradowalne i nadają się do usuwania pozostałości tworzyw sztucznych z metalowych powierzchni wszelkiego rodzaju. Są one dostępne luzem – aerozole nie muszą być stosowane przy produkcji. S.N.C. 101 posiada certyfikat NSF-A1, a tym samym jest specjalnym produktem wysokiej jakości na rynku środków czyszczących formy.

Opakowanie: 10l

RIVOLTA A.C.S. 3 Jest uniwersalnym środkiem czyszczącym i odtłuszczającym o szybkim działaniu do czyszczenia większości powierzchni wrażliwych, takich jak błyszczące grawery, bez żadnych pozostałości. Tworzy bazę dla kolejnych procesów, takich jak galwanizacja czy lakierowanie.

Opakowanie: 750ml (spray)

RIVOLTA A.C.S. Środek myjący w spray’u do usuwania kleju i pozostałości materiałów uszczelniających z powierzchni wszelkiego rodzaju metalu.

Opakowanie: 750ml (spray)

RIVOLTA B.F.C. Uniwersalny, biodegradowalny środek czyszczący (aktywna piana) do usuwania zanieczyszczeń olejowych, sadzy, pyłów, nikotyny i odcisków palców. Dopuszczony do stosowania w przemyśle spożywczym. Czyści stal nierdzewną, aluminium, chrom, szkło, ceramikę, tworzywa sztuczne i gumę.

Opakowanie: 400ml

RIVOLTA S.L.X. Rapid Jest środkiem czyszczącym z dopuszczeniem NSF-K1 o szybkim działaniu do odtłuszczania metalowych powierzchni części produkcyjnych w obszarach higienicznych.

Opakowanie: 400ml (spray)

RIVOLTA S.L.X. Super / S.L.X. Top
Wydajny środek myjący do wszystkich urządzeń elektrycznych, sprzętu i silników (NSF-K2).

Opakowanie Super: 30l                                                                         Opakowanie Top: 200l, 10l, 400ml (spray)

RIVOLTA S.L.X. 500
Bezpieczny środek myjący do wszystkich urządzeń elektrycznych i sprzętu. Może być stosowany do urządzeń będących pod napięciem. Spełnia wymagania EN 50 110-1/-2 (VDA 0105 część 100).

Opakowanie: 4kg, 300ml (spray)

RIVOLTA S.K.E. Specjalny środek do usuwania kleju.

Opakowanie: 10l

RIVOLTA M.T.X. 60 forte / M.T.X. 100 Może być stosowany do szybkiego usuwania smarów, wosków, przypalonych olejów i innych trudnych pozostałości. Może być stosowana w różnych procedurach czyszczenia, takich jak zanurzenie, płukanie, czyszczenie ręczne lub natrysk za pomocą sprayu. Przy trudnych zanieczyszczeniach, np. na powierzchniach dzielonych, efekt czyszczenia można wspomóc przy użyciu naszego RIVOLTA S.L.X. Rapid. Jest środkiem czyszczącym z dopuszczeniem NSF-K1 o szybkim działaniu do odtłuszczania metalowych powierzchni części produkcyjnych w obszarach higienicznych. czyściwa (mechaniczne czyszczenie). Idealny również jako środek myjąco-odtłuszczający w warsztatach np. przy stołach do czyszczenia.

Opakowanie MTX 60 forte: 10l, 20l, 400ml (spray)                                Opakowanie MTX 100: 20l

RIVOLTA B.R.X. 611 / B.R.X. 624 / B.R.X. 659 Alkaliczne środki myjące do wszystkich zastosować przemysłowych.

Opakowanie BRX 611 i 624: 20kg                                                  Opakowanie BRX 659: 11kg

RIVOLTA B.W.R. 210 Koncentrat czyszczący do uniwersalnego zastosowania o wysokiej skuteczności czyszczenia nadaje się do rozpuszczania i usuwania różnych zanieczyszczeń na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Jest to produkt prawie „jeden do wszystkiego”.

Opakowanie: 11kg, 20kg

RIVOLTA O.C.X. Środek usuwający związki tlenu, wywołujące zakłócenia na połączeniach elektrycznych.

Opakowanie: 400ml (spray)

RIVOLTA S.B.C. Środek do czyszczenia i odtłuszczania metalowych elementów (lśniących powierzchni) np. przed procesem klejenia. Nie kompatybilny z niektórymi tworzywami sztucznymi oraz lakierami. Rivolta S.B.C. jest zarejestrowana w kategorii NSF-A1 do procesów czyszczenia w sektorze spożywczym, napojów oraz farmaceutycznym. Posiada bardzo dobre własności rozpuszczania olejowych oraz smarowych pozostałości jak również pozostałości z klejów oraz uszczelnień ze lśniących metalowych powierzchni.

Opakowanie: 500ml (spray)

 

 

Smarowanie

zapytaj o produkt

 

RIVOLTA S.K.D. 4002 Ten w pełni syntetyczny smar jest odpowiedni do smarowania wypychaczy do temperatury formy wynoszącej ok. + 100°C. Niewielkie straty odparowania skutkują stabilną warstwą smarującą chroniącą przed zużyciem. Przez zastosowanie na wypychaczach skoksowane pozostałości są zminimalizowane. Praktycznie 100g tuby pozwalają na uzyskanie optymalnego dozowania. Do stosowania w warsztatach, jak również w produkcji.

Opakowanie: 100g, 1kg, 10kg, 400g, 500g

CASSIDA GREASE GTS 2 Jest w pełni syntetycznym i zarejestrowanym przez NSF smarem do narzędzi do temperatur około 80°C. Nie żywicuje i tworzy stabilny, adhezyjny film smarny na ruchomych częściach. Chroni przed zużyciem, utrudnionym przesuwaniem elementów oraz skrzypieniem. Posiada praktyczny dozownik do łatwego zastosowania.
RIVOLTA S.K.D. 170 Jest adhezyjnym olejem smarowym. Ekstremalna kapilarność do ponownego smarowania połączona z doskonałymi właściwości adhezyjnymi dla smarowanych urządzeń. Najlepsze właściwości smarne również dla łańcuchów i połączeń w systemach transportowych.

Opakowanie: 10l, 400ml (spray)

RIVOLTA S.K.D. 240 Syntetyczny olej do smarowania łańcuchów. Skuteczna ochrona przed korozją i starzeniem. Brak ujemnego wpływu na powierzchnie lakierowane. Minimalizuje tarcie oraz zapewnia bezpieczeństwo pracy w wysokich temperaturach.

Opakowanie: 10l., 400ml (spray)

RIVOLTA S.K.D. 2000 Środek smarny o wysokiej przyczepności przeznaczony do łańcuchów.

Opakowanie: 400ml (spray)

RIVOLTA S.K.D. 3000 Środek smarny do łańcuchów szybkobieżnych charakteryzujący się bardzo dużą przyczepnością do powierzchni.

Opakowanie: 400ml (spray)

CASSIDA CHAIN OIL 1500 Jest adhezyjnym olejem smarowym. Ekstremalna kapilarność do ponownego smarowania połączona z doskonałymi właściwości adhezyjnymi dla smarowanych urządzeń. Najlepsze właściwości smarne również dla łańcuchów i połączeń w systemach transportowych. Produkt z certyfikatem NSF.
RIVOLTA S.K.D. 6002 Syntetyczny smar do ekstremalnych warunków pracy i temperatury. Jest polecany w szczególności w przetwórstwie tworzyw sztucznych do smarowania wypychaczy. Zakres temperatur pracy od -30oC do +280oC. Posiada dopuszczenie do kontaktu z żywnością NSF-H1.

Opakowanie: 200g

RIVOLTA S.K.D. 5002 Syntetyczny smar na bazie oleju fluorowego i specjalnie dobranego zagęszczacza. Odporny na działanie wysokich temperatur, wody, rozpuszczalników, zasad i kwasów. Zakres temperatury pracy od -20 °C do +260°C. Zapobiega ekspansji zanieczyszczeń do elementów i zapewnia dobrą zgodność z materiałami delikatnymi, takimi jak np. materiały przezroczyste (poliwęglan – PC). Posiada dopuszczenie do kontaktu z żywnością NSF-H1.

Opakowanie: 1kg

RIVOLTA S.K.D. 3817 Przyjazny dla środowiska naturalnego smar do łożysk turbin charakteryzujący się wysoką wydajnością.

Opakowanie: 500g

RIVOLTA S.K.D. 3602 Jest specjalnym półsyntetycznym, adhezyjnym smarem, który nie jest usuwany w przypadkach wysokich nacisków powierzchniowych podczas zamykania narzędzia (matrycy). S.K.D. 3602 może być również stosowana jako uniwersalny smar trzpieni ustalających, kolumn prowadzących i otwartych systemów zębatych.Wysoka odporność na działanie wody, zabezpiecza przed korozją. Zakres temperatury pracy: od -30oC do +140oC.

Opakowanie: 500g, 1kg, 10kg, 25kg, 400ml (spray)

CASSIDA GREASE GTX 2 Alternatywny produkt dla RIVOLTA SKD 3602 do wykorzystania przy zwiększonych wymaganiach temperaturowych w zakresie do ok. +160°C. Idealny produkt do spełnienia standardów higienicznych, takich jak NSF.
RIVOLTA S.K.D. 3400 Długotrwały smar do prowadnic i otwartych przekładni zębatych.

Opakowanie: 10kg

RIVOLTA G.W.F. Pasta ta ułatwia montaż i demontaż połączeń śrubowych, dysz pracujących w wysokich temperaturach. Nawet po długotrwałym stosowaniu połączenia śrubowe mogą być łatwo zdemontowane.

Opakowanie: 100g, 480g, 960g, 10kg, 400ml (spray)

CASSIDA PASTE AP Produkt alternatywny do RIVOLTA G.W.F. Zarejestrowany przez NSF.
RIVOLTA S.K.D. 16N Syntetyczny środek do smarowania wewnętrznego łożysk i lin, do smarowania łańcuchów pracujących w dużym zapyleniu lub w niskich temperaturach. Wypiera wilgoć, redukuje zużycie cierne, posiada dobre właściwości adhezyjne i antykorozyjne.

Opakowanie: 10l, 200l, 400ml (spray)

 

 

Specjalistyczne produkty dla serwisu w obszarze mechanicznym

zapytaj o produkt

  

RIVOLTA T.R.S. Plus Delikatne syntetyczne oleje penetrujące do luzowania połączeń gwintowych, smarowania, zabezpieczania, konserwacji i wytworzenia poślizgu.

Opakowanie: 400ml (spray)

RIVOLTA T.F.L. 10 Olej wielofunkcyjny z dodatkiem PTFE.

Opakowanie: 400ml (spray)

RIVOLTA G.W.F. Środek smarny zapobiegający zapieczeniu, stosowany do remontu, montażu i prac obsługowych.

Opakowanie: 100g, 480g, 960g, 10kg, 400ml (spray)

RIVOLTA W.A.P. Wysokowydajna biała pasta o szerokim zastosowaniu.

Opakowanie: 500g

RIVOLTA S.K.S. 48 Specjalny olej do bardzo trudnych operacji obróbki skrawaniem. Nie zawiera chloru.

Opakowanie: 250ml, 400ml (spray)

 Komentarze są wyłączone.