Akcesoria

Dwuręczna smarownica systemu REINER

Do prostego, czystego i dokładnego smarowania wysokiej jakości maszyn z długimi przewodami smarowymi. Uzyskiwane duże ilości środka smarnego na skok. Osiągalne ciśnienie 400 bar. Kompletne opróżnienie kartridża systemu Reiner przez specjalną konstrukcję tłoka. Waga 950g.

 

Jednoręczna smarownica systemu REINER

Do prostego, czystego i dokładnego smarowania wysokiej jakości maszyn. Kompletne opróżnienie kartridża systemu Reiner przez specjalną konstrukcję tłoka. Ciśnienie do 150 bar przy operacji jedną ręką.

 

Smarownica pneumatyczna DFP 500 /FLT

profesjonalna smarownica pneumatyczna jest idealnym rozwiązaniem do smarowania wszystkich rodzajów maszyn, pojazdów użytkowych i maszyn budowlanych. Smarownica jest wyposażona we wzmocniony wąż gumowy i 4-szczękową profesjonalną dyszę. Charakteryzuje się łatwą obsługą i zapewnia kontrolowaną dawkę smaru przy użyciu jednego wyjścia. 1,2 cm3 / skok przy 250 barach. Ciśnienie wejściowe 2-10 bar. Parametry gwintu do połączenia M10x1

 

Przenośna elektryczna smarownica 14.4 LS-SR

Smarownica zasilana akumulatorem, generuje duży skok przez przekładnię redukcyjną i mimośród. Umożliwia pompowanie smarów o klasie NLGI od 000 do 2 (zgodnie z DIN 51818) do ciśnienia roboczego około 400 barów (ograniczone przez zawór bezpieczeństwa). Wydajność dostawy: ok. 100g/min. 14,4 V akumulator litowo-jonowy, 3000 mAh (czas ładowania ok. 2h). Zapasowy akumulator, kod produktu 800254511.

 

 

LUBEJET-ECO pneumatyczny pistolet natryskowy

Pneumatyczny pistolet natryskowy umożliwia natryskiwanie smarów bezpośrednio z wkładki systemu Lube-Shuttle bez użycia propelenta lub innych chemicznych dodatków, takich jak rozpuszczalniki. Sprawdzonym zastosowaniem jest smarowanie wysięgnika teleskopowego ruchomych żurawi teleskopowych z STABYL TA. Maksymalne ciśnienie robocze 5 bar. Do użytku wyłącznie z wkładkami systemu Lube-Shuttle.

 

 

Urządzenie napełniające CLS

Urządzenie do napełniania CLS

 

 

 

Komentarze są wyłączone.