Środki smarne o wysokiej przyczepności

Ciecze z dodatkami stałymi

zapytaj o produkt

CEPLATTYN GT 10 Wysokoprzyczepny środek smarny o wysokiej lepkości i jasnym kolorze ze stałymi dodatkami smarnymi do otwartych przekładni. CEPLATTYN GT 10 jest wysokolepkościowym adhezyjnym środkiem smarnym do wysokoobciążonych przekładni, np. pieców, młynów oraz suszarni w przemyśle surowców. CEPLATTYN GT 10 został specjalnie opracowany do otwartych przekładni pracujących w najcięższych warunkach, takich jak wolnoobrotowe piece z podwyższoną temperaturą flank zębów, napędów młynów dużej mocy oraz napędów pracujących okresowo (warunki start-stop).
CEPLATTYN GT P Środek smarny do gruntowania otwartych przekładni, o jasnym kolorze (beżowy).
CEPLATTYN GT RN Rozruchowy smar do otwartych przekładni, o jasnym kolorze (mleczny). Używana do wygładzenia chropowatości powierzchni produkcyjnej zęba w celu optymalizacji wzoru styku na nowo zainstalowanych obręczach i kołach zębatych.

 

 

Smarowanie zanurzeniowe

zapytaj o produkt

CEPLATTYN 100 HV, 100 MV Półpłynne adhezyjne środki smarne do smarowania otwartych przekładni młynów, suszarni i pieców obrotowych.

Produkty: CEPLATTYN 100 HV, CEPLATTYN 100 MV

CEPLATTYN GT 3 Wysokoprzyczepny środek smarny o wysokiej lepkości i jasnym kolorze ze stałymi dodatkami smarnymi do otwartych przekładni. CEPLATTYN GT 3 został specjalnie opracowany do otwartych przekładni pracujących w najcięższych warunkach, takich jak wolnoobrotowe piece z podwyższoną temperaturą flank zębów, napędów młynów dużej mocy oraz napędów pracujących okresowo (warunki start-stop).

 

 

Grafitowe / na bazie smarów

zapytaj o produkt

CEPLATTYN 300 Pasta grafitowa z dodatkami adhezyjnymi do wysokich obciążeń. Wstępne smarowanie otwartych napędów zębatych, zębatek, powierzchni ślizgowych. Może być również stosowany jako środek smarny do łańcuchów, powierzchni ślizgowych i przekładni w konstrukcjach hydrotechnicznych, w odlewniach i kopalniach, a także do smarowania lin stalowych. Suche smarowanie do +500oC.

Opakowanie: 5kg, 25kg, 45kg, 210kg, 400ml

CEPLATTYN RN Natryskowy środek smarny do docierania do otwartych przekładni. Specjalny natryskowy środek smarny do poprawy zazębienia oraz wygładzenia chropowatości dla wszystkich otwartych napędów zębatych.
CEPLATTYN BL Grafitowy adhezyjny środek smarny do smarowania maszyn i części maszyn w trudnych warunkach pracy, np. koła zębate, prowadnice, łańcuchy, przekładnie ślimakowe i liny, a także do smarowania części maszyn poddanych zewnętrznym zmianom temperatury oraz wpływom środowiska zewnętrznego. Nadaje się również do stosowania w napędach (zębatkach) turbin wiatrowych.

Opakowanie: 500g

CEPLATTYN KG 10 HMF Natryskowy adhezyjny środek smarny do otwartych przekładni napędowych młynów rurowych, pieców obrotowych, suszarni, łamaczy.

Opakowanie: 15kg, 190kg

CEPLATTYN KG 10 HMF-1000 Natryskowy adhezyjny środek smarny do otwartych przekładni. Do otwartych napędów zębatych stosowanych przy dużych obciążeniach oraz gdzie temperatura zewnętrzna i na zębach jest stale podwyższona, jak również do napędów zębatych wstępnie (lekko) uszkodzonych z niekorzystnym rozkładem obciążenia.

Opakowanie: 15kg

CEPLATTYN KG 10 HMF-2500 Natryskowy adhezyjny środek smarny do otwartych przekładni. W przypadku napędów ze wstępnie uszkodzonymi flankami zębów (pitting, uszkodzone powierzchnie itp.) oraz dla temperatur zębów powyżej +70oC. Ze względu na wysoką lepkość oleju bazowego, transmisja drgań jest tłumiona.

Opakowanie: 190kg

 

 

Bezgrafitowe / jasna barwa

zapytaj o produkt

CEPLATTYN SF P Środek smarny o jasnej barwie do wstępnego smarowania otwartych przekładni. Stosowany jako smar gruntujący do wstępnego smarowania dla otwartych przekładni, specjalnie dopasowany do grupy produktów docelowych CEPLATTYN SF.
CEPLATTYN SF RN Jasny środek smarny do docierania do otwartych przekładni. Stosowany do wygładzenia chropowatości powierzchni zębów i optymalizacji wzoru zazębienia na nowo zainstalowanych przekładni zębatych.
CEPLATTYN SF 10 Adhezyjny środek  smarny o wysokiej lepkości do otwartych przekładni. Wysoka lepkość oleju bazowego gwarantuje stabilny film smarny pomiędzy flankami zębów. Prowadzi to do wyjątkowej wydajności wraz z nowym typem pakietu dodatków uszlachetniających. Stosowany w otwartych przekładniach młynów i do dużych łańcuchów napędowych w przemyśle ciężkim. Spełnia wymagania 2005-D94/13 AGMA EP/13 S.
CEPLATTYN SF 30 Adhezyjny środek  smarny o bardzo wysokiej lepkości do otwartych przekładni. Do stosowania w otwartych przekładniach w przemyśle ciężkim. Bardzo wysoka lepkość oleju bazowego gwarantuje dobre rozdzielenie współpracujących powierzchni oraz redukcję tarcia, zapewniając wyjątkową wydajność. Niezawodne działanie napędów jest zapewnione nawet przy małych ilościach środka smarnego.
CEPLATTYN BL White Adhezyjny środek  smarny z reakcyjnymi dodatkami smarnościowymi. CEPLATTYN BL White przeznaczony jest przede wszystkim do smarowania uzębienia przekładni nastawy gondoli oraz śmigieł w elektrowniach wiatrowych. Oprócz tego znajduje zastosowanie w przekładniach, prowadnicach, łańcuchach, przekładniach ślimakowych oraz linach stalowych lub do smarowania części maszyn narażonych na znaczne wahania temperatury i wpływ środowiska.

Opakowanie: 500g

 

 

Smarowanie pierścieni obrotowych

zapytaj o produkt

CEPLATTYN HT Olej syntetyczny z pakietem stałych dodatków do smarowania wewnętrznych pierścieni zamontowanych na piecach obrotowych lub suszarniach.

Opakowanie: 10kg, 45kg

CEPLATTYN TL Zawiesina emulsji olejowej ze stałymi, metalicznymi dodatkami smarnościowymi do smarowania wewnętrznych powierzchni pierścieni zamontowanych na piecach obrotowych lub suszarniach. Ze względu na srebrny kolor możliwość łatwej oceny podczas inspekcji.

 

 

Przyjazne dla środowiska środki smarne o wysokiej przyczepności

zapytaj o produkt

CEPLATTYN ECO 300 Przyjazny dla środowiska adhezyjny środek smarny ze stałymi substancjami smarnymi do łańcuchów zębatych, przekładni zębatych, lin stalowych, wszelkiego rodzaju zębatek, powierzchni ślizgowych w śluzach i jazach, w przemyśle chemicznym, w inżynierii mechanicznej, do smarowania maszyn budowlanych oraz wszelkiego rodzaju przenośników, do smarowania zderzaków (kolejnictwo), połączeń śrubowych, śrub hamulca ręcznego w taborze kolejowym.

Opakowanie: 5kg, 25kg

CEPLATTYN ECO 300 PLUS Przyjazny dla środowiska, w pełni syntetyczny adhezyjny środek smarny ze stałymi dodatkami z doskonałą odpornością na promienie UV, do smarowania do smarowania zderzaków (kolejnictwo), połączeń śrubowych, śrub hamulca ręcznego oraz połączeń ślizgowych taboru kolejowego, do smarowania łańcuchów płytkowych.

Opakowanie: 50kg

CEPLATTYN ECO S PLUS Ekologiczny adhezyjny środek smarny ze stałymi substancjami smarnymi. CEPLATTYN ECO S PLUS nadaje się do smarowania „ekologicznego” i ochrony lin stalowych np. w kopalniach odkrywkowych, dźwigach, dźwigach stacjonarnych, koparkach. CEPLATTYN ECO S PLUS może być stosowany do smarowania wszelkiego rodzaju powierzchni ślizgowych w obszarach wrażliwych ekologicznie.

 

Komentarze są wyłączone.